884 STARLAND ST SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3708-GL-446-2

$39 140
Assessed Value
$137 940
Market Value
Annual Tax
$14 140
Taxable Value
Ownership
OwnerBUCKLEY, KENNETH J
Mailing Address884 STARLAND STREET SE PALM BAY FL 32909
Property Details
Year Built1983
Living Area1 204 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Just (Market) Value$137 940
Assessed Value$39 140
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 140